אודות מערך רפואת העור של איכילוב

המערך לרפואת עור במרכז הרפואי תל-אביב, איכילוב הינו בעל מרכיבי פעילות ואפיונים ייחודיים המעמידים אותו בשורה הראשונה של מחלקות ומרכזים דרמטולוגיים בעולם.

במסגרת המערך פועלת מחלקת אשפוז עור הגדולה בארץ המטפלת בלמעלה מ- 30,000 מטופלים בשנה. במסגרת המחלקה פועל מערך גדול של כ- 20 מרפאות רב-תחומיות המטפלות במגוון מחלות ותופעות עוריות, ובמטופלים רבים מכל רחבי הארץ וממדינות שכנות.
המחלקה מטפלת בקשת רחבה של מחלות עור החל מפסוריאזיס, בעיות שיער וציפורניים, תפרחות אלרגיות, לימפומות עוריות, מחלות עור אוטואימוניות, מחלות עור זיהומיות, כיבים כרוניים ופצעים קשיי ריפוי ומחלות עור גנטיות. כמו כן במרכז הרפואי תל-אביב, איכילוב יחידה לרפואת עור ילדים ומתבגרים עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם רופאי מחלקת העור הראשית.

במערך מגוון ייחודי של מרפאות ייעודיות, ומעבדות המשלימות את הטיפול הכולל בתחומים מגוונים של אבחון רגישות לתרופות, אבחון מולקולרי של מחלות עור תורשתיות ועוד. 
במסגרת המערך מתקיימת פעילות בתחומי מחקר בסיסי וקליני שונים וכן להדרכת סטודנטים לרפואה ולסיעוד ולהכשרת מתמחים.
מחלקת האשפוז שוכנת במבנה חדש ומרווח הכולל 30 מיטות בחדרים בודדים או זוגיים ו-6 מיטות ביחידה לאשפוז יום, בה ניתנים טיפולים הנמשכים מספר רב של שעות.
במחלקה צוות רב-מקצועי ומיומן, הכולל: רופאי עור, צוות אחיות, עובדת סוציאלית, פסיכולוגית, דיאטנית קלינית, מזכירה רפואית וכוחות עזר אשר ילוו את המטופל במהלך שהותו.

1920x500.png